قوانین

کاربر گرامی، بسیار خوش‌وقتم که قدم‌رنجه فرمودید و به «فروشگاه خانهٔ ویراستار» تشریف آوردید. امیدوارم رضایت شما تأمین شود. لطفاً نکات زیر را برای استفادهٔ بهینه از خدمات فروشگاه در نظر بگیرید:

۱. ««فروشگاه خانهٔ ویراستار» طبق قوانین ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده فعالیت می‌کند.

۲. ورود به «فروشگاه خانهٔ ویراستار» و ثبت سفارش به‌معنای پذیرفتن قوانین این فروشگاه است.

۳. اگر در خدمات «فروشگاه خانهٔ ویراستار» در آینده تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به‌روزرسانی می‌شود و شما توافق می‌کنید که استفادهٔ مستمر شما از «فروشگاه خانهٔ ویراستار» به‌معنای پذیرش هرگونه تغییر است. قوانین مندرج در این صفحه جانشین تمامی توافق‌های قبلی محسوب می‌شود.

۴. شما می‌پذیرید و تأیید می‌کنید که اطلاعات واقعی خود را درج کنید و مسئولیت هرگونه مغایرت به عهدهٔ خودتان است.

۵. «فروشگاه خانهٔ ویراستار» به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات آن استفاده می‌کنند، احترام می‌گذارد و در حد توان از آن محافظت می‌کند.

۶. «فروشگاه خانهٔ ویراستار» مجاز است بدون اطلاع قبلی، سفارش‌گیری جدید را متوقف کند و سفارش‌های ثبت‌شده را لغو کند. در این صورت، مبلغ پرداخت‌شده ظرف چند روز به سفارش‌دهنده برگشت داده می‌شود.

۷. در فروشگاه‌های الکترونیکی و در فرایند پرداخت‌های الکترونیکی، احتمال خطای سیستمی وجود دارد. تمام تلاش خود را می‌کنیم که در صورت بروز خطا، آن را رفع کنیم. البته مسئولیت این خطاها با بستر ارائه‌دهندهٔ این سرویس‌هاست.

۸. در صورتی که مبلغی را به‌اشتباه واریز کنید و خرید اشتباهی انجام دهید، مدتی پس از اعلام شما و در صورت صحت گفتارتان، پس از کسر مبلغ ۲۰۰۰ تومان، مبلغ واریزی پس از چند روز به حساب شما بازگردانده خواهد شد.

۹. تمام محصولات این فروشگاه تحت ضوابطی مشخص و به‌صورت محدود یا اختصاصی به‌فروش می‌رسد؛ بنابراین قبل از خرید، این ضوابط را کامل بخوانید و طبق آن‌ها عمل کنید. مسئولیت بی‌توجهی به ضوابط اعلام‌شده متوجه خودتان است.

۱۰. اگر در فرایند خرید شما مشکلی پیش آمده است، می‌توانید با پرکردن فرم زیر، آن را اعلام کنید:

    اگر نیاز است، فایلی را پیوست کنید.

    کد امنیتی 67 + = 77